ДНЗ 32П`ятниця, 20.07.2018, 22:47

Головна | Досвід роботи | Реєстрація | Вхід

Досвід роботи

У 2009 році  в дошкільному закладі № 32 узагальнено досвід роботи вихователя Коломієць Ірини Василівни  на тему: «Нетрадиційні методи та прийоми  в коригувальній  та оздоровчій роботі з дітьми дошкільного віку».

У 2009 році  Кременчуцьким міським управлінням  юстиції  з досвіду роботи дошкільного закладу № 32 узагальнено досвід на тему :   «Правове виховання дошкільнят»

У 2010 році узагальнено досвід роботи дошкільного навчального закладу № 32 та міської психолого-медико-педагогічної консультації на тему:   «Соціально-психологічні аспекти розвитку дітей з вадами слуху  і мовлення у сучасному українському суспільстві».

У 2010 році узагальнено досвід роботи вихователя Малик Тетяни Вікторівни  на тему:  «Корекція мовленнєвих розладів уваги та рухової розгальмованості у дітей».

У 2011 році узагальнено досвід роботи музичного керівника Цвелих Олени Григорівни на тему:  «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами театрально-ігрової діяльності».