ДНЗ 32Понеділок, 23.10.2017, 03:53

Головна | "Зірочка" | Реєстрація | Вхід

Спеціальна група
для дітей з вадами мовлення
«Зірочка»

"Ми зараз  тільки  зірочки,  не довго всім чекати,

Ми скоро станемо  Зірками  і  будем дивувати!"

Вчитель - логопед:
Корнілова Ольга Іванівна

Спеціаліст вищої категорії

стаж роботи - 16 років

Вихователь:
Коломієць Ірина Василівна

Спеціаліст  вищої  категорії

стаж роботи - 21 рік

Має  педагогічне звання:

«Вихователь-методист»

Вихователь:
Малик Тетяна Вікторівна

Спеціаліст вищої категорії

стаж роботи  -  25 років
Має педагогічне звання

«Вихователь-методист»

Помічник  вихователя:

Власенко

Людмила  Володимирівна

Кредо групи

«Виявляйте жваву цікавість до життя дитини, до її радощів,
смутків, прагнень,  успіхів, невдач, до її особистих переживань;
 у разі необхідності  сприяйте, допомагайте,
виражайте їй радість, співчуття…»
                                               Ш. Амонашвілі.

Скажи мені – і я забуду,

Покажи мені – і я запам’ятаю,

Дай торкнутися – і я зрозумію.

Китайська мудрість

Шановні батьки, пам’ятайте!

Ви – перші вчителі рідної мови для своєї дитини!

1. Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина в майбутньому придбала цікаву спеціальність, розкрилася як особистість, в першу чергу навчіть дитину грамотно і красиво говорити.
2. Правильна мова необхідна людині будь-якої спеціальності. Неправильна, убога мова дитини утрудняє її спілкування з навколишнім світом, відбивається на її загальному розвитку, характері, а в майбутньому може бути причиною поганої успішності в школі. Мова дитини розвивається шляхом наслідування мови оточуючих. Тому дитина повинна чути тільки правильну мову в родині.
3. Мова батька, матері і всіх членів родини – це перший приклад, який наслідує дитина.

4. Без допомоги дорослих дитині важко опанувати правильною мовою. Розмовляйте з дитиною. Вислуховуйте її уважно, не перебиваючи. Говоріть і відповідайте на всі її запитання спокійно, неквапливо, чітко, виразно, середньої сили голосом, правильно вимовляйте звуки і слова – це допоможе дитині швидше оволодіти правильною мовою.

5. Не наслідуйте неправильної мови дитини, самі не нав’язуйте дітям неправильних, надуманих слів, як “ням-ням” або “бобо”. Дитині доводиться потім переучуватися і запам’ятовувати знову правильні слова.Цим Ви затримуєте правильний розвиток мовлення дитини.

6. Прищеплюйте дітям правильні мовні навички. Не допускайте у дітей швидкої мови. Привчайте дитину говорити неквапливо, чітко, виразно, правильно вимовляти звуки і слова.

7. Не перевантажуйте дитину мовним матеріалом. Не давайте дітям молодшого віку заучувати довгі вірші.

8. Якщо Ваша дитина відвідує заняття вчителя-логопеда обов’язковою умовою успішної корекції мовлення є систематичне, щоденне виконання його рекомендацій.

Що ми робимо на логопедичних заняттях?

Це цікаві, розвивальні та результативні заняття, метою яких є: розвивати артикуляційну, дрібну і загальну моторику; правильно вимовляти звуки; розвивати чітку і правильну дикцію; граматично правильно будувати речення; розвивати психічні процеси, зв’язне мовлення.

МИ:

•   формуємо правильну звуковимову, закріплюємо її у скоромовках, віршах, зв'язному мовленні;
  •   розвиваємо слухову увагу, пам'ять, фонематичний слух, звуковий аналіз та синтез

•   поповнюємо словник, вчимося правильно граматично та зв'язно оформлювати висловлювання;

•   розвиваємо різні види мислення;

•   розвиваємо зорову увагу, пам'ять;

•   розвиваємо та коригуємо зорово-просторові орієнтації.

"Ми  сягнемо  до зірок,

Бо   разом  з  нами  дитсадок!"