Наше опитування

Оцініть сайт
Всего ответов: 101

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Робота зі страхами


Робота  зі  страхами
 
           Причини страхів можуть бути різними, та їх прояви у тілі схожі : страх паралізує, тисне м’язи, викликає напруження застій, запалення, порушення кровообігу . Медитація – надійний спосіб позбавитись внутрішнього напруження.  
          
Методика прогресивного м’язового розслаблення :
по черзі напружувати та розслабляти м’язи очей, губ, пальців рук, грудної клітини,таза,пальців ніг.
Повторювати 1-7 разів  

Медитація з уявою :
    Уявіть, що всі навіяні батьками, друзями, соціумом страхи ми носимо на собі у вигляді бронежилета. Подумки зніміть «жилет» через голову, «покладіть» річ у гірську річку і спостерігайте, як важка металева маса іржавіє та  розчиняється у воді. Подякуйте воді за допомогу.
    Уявіть, що у вас у сонячному сплетенні обертається маленьке жовте сонце.  «Загляньте» у нього і побачите сірий смерч, це страхи. Ввімкніть «космічний пилосос», він витягне з органів та клітин смерч. Ви відчуєте, як з живота, поперека , спини виходить щось важке, як свинець. Вимкніть «пилосос», відправте його у білу хмару. Протягніть руки до сонця, впустіть у себе світло та тепло.
   Уявіть, що Ви знаходитесь на березі моря: ласкава вранішнє сонце, спокійні прозорі хвилі. Легкий грайливий вітерець. Ви повільно заходите у воду, лягаєте на спину - вода ніжно охвачує зі всіх сторін. М’язи починають розслаблятись і виштовхують у воду отруту страху, інформацію про хвороби без залишку. Потім виходите з води, лягаєте на теплий пісок та дивитесь на сонце. Ви відчуваєте у горлі жмутик - це залишки страху :кричіть щодуху, виштовхніть жмутик. Тепер Ви вільні. Подякуйте вітру.
    Уявіть, що ви визвали з  вашої правої півкулі монстра , який створений з ваших ілюзій, уявлень,  дитячих страхів. Подивіться монстру  в очі . Нехай сіра хмара розтане і зникне, залишиться чистий простір : ви вільні.
    Страх стискає  серце кригою. Цей страх міг залишитись ще з минулого життя. Впустіть через маківку  у себе сонячні промені, розтопіть лід та попросіть матінку-землю нейтралізувати негативну енергію. Покличте до себе Господню Любов.

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту